O NAS

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji ogrodzeń posesyjnych i bram oraz w zakresie techniki basenowej, projektowaniu i produkcji basenów ogrodowych, rowerów wodnych i jacuzzi. Oferowane jacuzzi wykonane jest w całościowym znaczeniu produkcyjnym jako jedyne w Polsce. Zajmujemy się również produkcją bram i ogrodzeń przemysłowych. Ponadto realizujemy wszelkie indywidualne projekty i zlecenia oparte na produkcji akcesoriów z włókna szklanego. Nasze ogrodzenia i bramy mają formy klasyczne, nowoczesne. Wytwarzając nasze produkty korzystamy z najnowocześniejszych technologii bazując na lokalnym jak i światowym wzornictwie. Lubimy nowe wyzwania i na zamówienie potrafimy zrealizować autorskie projekty i koncepcje, zarówno te skomplikowane jak i nietypowe. 

ProZAD łączy walory estetyczne z funkcjonalnością. Dysponujemy zespołem doświadczonych, kreatywnych i młodych osób. W rezultacie otrzymują Państwo efektowne, trwałe i funkcjonalne produkty, które idealnie dopasowane będą do architektury budynku, potrzeb i sugestii.
Dysponujemy trzema halami produkcyjnymi oraz ślusarnią. Oferujemy kompleksową obsługę, od doradztwa technicznego, transport towaru oraz profesjonalny montaż i serwis.

Bardzo mocno przywiązujemy uwagę aby oferowane produkty charakteryzował nieprzeciętny wygląd, były wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Do tego celu wykorzystujemy najlepsze dostępne materiały.

Oferta ProZAD skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Współpracujemy z Kontrahentami w całej Polsce i Europie. 


Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

- Gwarantujemy najwyższą jakość i nowoczesność produktów,
- Doświadczenie,
- Szybka realizacja zleceń,
- Indywidualne projekty,
- Kontaktujemy się z klientami wg preferencji kontrahenta,
- Kreatywny zespół,
- Innowacyjne rozwiązania,
- Rozwój w kierunku rynku międzynarodowego.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i współpracy!