Napędy do bram

Po prostu Nice & FAAC...
Od początku naszej działalności zaufaliśmy Najlepszym... Dlatego nasze bramy wprowadzane są w ruch za pomocą Najsilniejszych, Najbezpieczniejszych, Najnowocześniejszych napędów do bram firmy Nice i FAAC.

Nasze wieloletnie doświadczenie poparte licznymi szkoleniami technicznymi przy współpracy z firmą FAAC i Nice, pozwala nam w profesjonalny sposób dobrać odpowiedni system automatyki do konstrukcji i rodzaju bram oraz indywidualnych potrzeb klienta tak aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.
Najdoskonalej działające mechanizmy zawdzięczają swoją niezawodność precyzyjnie dobranym elementom o doskonałej jakości oraz sile, która całość wprawia w ruch. Produkty FAAC i Nice są właśnie takie, i te marki są najrozsądniejszym wyborem.

Inwestujemy naszą energię i zaangażowanie w badania, rozwój i innowacje, a następnie łączymy naszą myśl technologiczną z nowoczesnym, przyjemnym dla oka design'em. Obrany przez nas kierunek sprawdza się nieprzerwanie od lat. Nasze niezawodne i najbezpieczniejsze rozwiązania są wykorzystywane na całym świecie.